Виберіть підкатегорію
- Давление (PN): Ру 6
- Давление (PN): Ру 10
- Давление (PN): Ру 16
- Давление (PN): Ру 25
Ціну уточнюйте
Фланець нержавіючий плоский (S304) PN10..
- Давление (PN): Ру 10
Ціну уточнюйте
Фланець нержавіючий плоский (S304) PN16..
- Давление (PN): Ру 16
- Давление (PN): Ру 6
Ціну уточнюйте
Фланець сталевий комірцевий PN10..
- Давление (PN): Ру 10
Ціну уточнюйте
Фланець сталевий комірцевий PN16..
- Давление (PN): Ру 16
Ціну уточнюйте
Фланець сталевий комірцевий PN25..
- Давление (PN): Ру 25
Ціну уточнюйте
Фланець сталевий комірцевий PN40..
- Давление (PN): Ру 40
- Давление (PN): Ру 63
- Давление (PN): Ру 100
- Давление (PN): Ру 160
- Давление (PN): Ру 6
- Давление (PN): Ру 10
Фланці
Фланець являє собою плоску металеву (зазвичай сталеву) деталь у формі диска з центральним наскрізним отвором, яка використовується для з'єднання ділянок трубопроводів і сальників та служить опорою для кріплення. Між двома фланцями вкладається прокладка (ущільнювач), після чого фланці скручуються за допомогою болтів. Така конструкція відрізняється високою герметичністю і дозволяє багаторазово використовувати арматуру (на відміну від зварних з'єднань).
Фланці сталеві активно застосовуються при прокладанні трубопроводів, підключенні клапанів, котелень, фільтрувальних та насосних станцій. Їх використовують у сфері ЖКГ, харчової та хімічної промисловості, для обслуговування виробничих та господарських об'єктів, в авто- та суднобудівництві і не тільки. За допомогою сталевих фланців можна з'єднувати не лише ділянки труби, а й патрубки, робочі ємності та інші елементи магістралі. Якщо повітропровід або трубопровід доведеться розібрати (наприклад, щоб поміняти ділянку, яка продірявилася), достатньо скрутити фланець, а після - заново його використовувати.
Фланець для труби: особливості та переваги
Трубопровідні сталеві фланці мають круглу (рідше - квадратну) форму. По периметру диска розташовані отвори для кріплень, а центральна частина являє собою отвір під трубопровід. Сталеві фланці підбираються діаметром труби: отвір має бути тієї ж ширини, що і елемент трубопроводу. Також у конструкції можуть бути технологічні виступи, що забезпечують герметичність приєднання. Найчастіше у продажу зустрічаються сталеві фланці та нержавіючі фланці, але можна знайти і чавунну, алюмінієву або латунну арматуру.
Сталеві фланці використовуються при прокладанні трубопроводів, що переганяють різні рідини (гаряча та холодна вода), пара, газ, відходи виробництва. Вони актуальні для багатьох сфер, від встановлення нафтових та газових магістралей до каналізаційних труб, гідравлічних насосів, систем опалення та водопостачання. За допомогою сталевих фланців збирається і підключається обладнання для подання - (насоси), повітроводи, промислові лінії та багато іншого. Можна виділити цілу низку переваг сталевих фланців для труб:
- простота кріплення та демонтажу;
- можливість зняття та повторного встановлення;
- висока герметичність готової конструкції;
- збереження початкових експлуатаційних характеристик протягом усього терміну служби;
- відсутність обов'язкового технічного обслуговування;
- великий вибір конструкцій для різних потреб;
- доступна вартість (навіть фланців із нержавіючої сталі).
Фланець для труби: класифікація
Ви можете купити сталеві фланці для труби в Києві.
- фланець на трубу плоский (приварний);
- фланець на трубу комірцевий;
- фланець на трубу глухий;
- фланець на трубу різьбовий;
- фланець на трубу вільний.
Плоскі (приварні) фланці фіксуються на кінці труби за допомогою двох зварних швів по колу. Фланець приварний виглядає як диск з отворами для болтів і використовується для герметичного з'єднання робочих елементів із низьким та середнім тиском (в середньому - до 2,5 МПа). Плоский фланець приварний використовується в багатьох магістралях ЖКГ, водопроводах, повітропроводах, газопроводах, резервуарах і трубах, в яких протікає нейтральне або слабко-агресивне робоче середовище, повітря або газ. Приварний фланець вибирають за типовість рішення (універсальність), нескладний монтаж та широкий вибір діаметрів.
Комірцеві фланці, крім самого диска, оснащені спеціальним конусоподібним виступом, який називають коміром (спідницею, шиєю) і застосовують для приварювання встик. Комірцевий фланець найчастіше використовується як складова з'єднувальних частин труб із високим робочим тиском. Також він є актуальним для підведення труби до робочих резервуарів або технічних пристроїв.
Глухі фланці відрізняються цільною конструкцією: у них відсутній центральний отвір. Їхнє завдання - протистояти високим навантаженням у робочій конструкції, які виникають через перепади тиску та потужність робочого потоку. Глухі фланці закривають кінець труби, отвір клапана або резервуара, і не дають робочому середовищу вилитися назовні. При необхідності їх легко зняти, просто відкрутивши кріплення (наприклад, якщо потрібно прочистити засмічення в трубі).
Різьбові фланці монтуються на трубі за допомогою зовнішньої різьби. Ділянка трубопроводу насаджується на фланець без використання зварних швів (за рідкісним винятком для більшої герметичності). Різьбові фланці актуальні для труб та робочих елементів невеликого діаметру (номінальний ДУ рідко перевищує 3,5-4 дюйми), в яких протікає робоче середовище з низьким тиском. Приклад - житлово-комунальне господарство (водопровід, газопровід).
Вільні фланці мають у конструкції кільце, яке встановлюється на краю труби для обмеження руху. Вільний плоский диск використовується разом із заглушкою і може рухатися трубою, спираючись на задню частину патрубка. Вся конструкція вільного фланця фіксується стандартним кріпленням (болтами). Вільні фланці з наконечниками часто використовують на особливо складних для доступу ділянках труби.
Фланець для труби: матеріали, що використовуються
Найчастіше у продажу зустрічаються сталеві фланці і з нержавіючої сталі. Це зумовлено високими експлуатаційними характеристиками металу, його довговічністю, стійкістю до пошкоджень та навантажень. Фланці сталеві виготовляють із різних типів сталі:
- 20 у недорогих фланцях широкого призначення;
- 09Г2С з антикорозійними властивостями для зварювання;
- 12Х18Н10Т з нікель-хромовими включеннями та підвищеною жароміцністю;
- 15Х5М зі стійкістю до окисних процесів.
На промислових підприємствах часто використовуються дорожчі фланці з нержавіючої сталі. Фланці нержавіючі мають кращі показники міцності та зносостійкості, розраховані на максимальні навантаження та можуть контактувати навіть із агресивними робочими середовищами без ризику деформації. Фланці нержавіючі можна купити для використання в хімічній промисловості, нафтовидобувній сфері, при роботі з високими температурами і не тільки.
Будь-які фланці зі сталі, нержавіючої сталі, чавуну вимагають використання спеціального ущільнювача - прокладки, що відповідає за герметичність труби та забезпечує її безпеку. Прокладки запобігають появі зазорів і тріщин, не дають вмісту просочитися назовні, гарантують щільне притискання робочих елементів. Можна виділити 3 основні варіанти:
- металеві ущільнювачі (зазвичай - зі сталі або з нержавіючої сталі) актуальні для промислових цілей і застосовуються при високих навантаженнях;
- ущільнювачі з біконіту, пароніту, або фторопласту здешевлюють конструкцію та актуальні для побутової сфери;
- комбіновані ущільнювачі (наприклад, спірально-навиті) мають широкий спектр можливостей.
Чому варто купити фланець для труби в Києві та Україні в компанії UKS-GROUP
Компанія UKS-GROUP пропонує до вашої уваги фланці на труби власного виробництва з вигідною вартістю. Ви можете купити фланці різних видів:
- фланці для труб, гідронасосів, резервуарів, ємностей;
- фланці приварні, комірні, глухі, різьбові, вільні;
- фланці ізолюючі, сполучні (пнд), фіксуючі, відповідні;
- фланці ковані, розточені, із заглушкою, з муфтою;
- фланці перехідні, кільцеві, дискові;
- фланці круглі, квадратні;
- фланці нержавіючі (з нержавіючої сталі), сталеві, алюмінієві, чавунні;
- фланці з робочим тиском від PN6 до PN160;
- фланці для профільної труби, для насосної станції, для рейлінгу, автоклавні.
Чому варто купити фланець сталевий трубопровідний у Києві в компанії UKS-GROUP?
- великий вибір фланців для труб різного розміру, призначення, класу;
- гарантія якості всієї арматури з наданням відповідної документації;
- докладний прайс-лист із цінами, фотографіями, описом товарів;
- безкоштовна доставка фланців по Києву та відправка по Україні зручним способом (кур'єром, поштою);
- швидка та прозора система оплати з гнучкими знижками та необхідною звітністю;
- можливість виготовити фланець нержавіючий, сталевий, чавунний за індивідуальними розмірами;
- кваліфіковане обслуговування та допомога у виборі підходящих фланців.