Ukraine United-States Russia

   

 Uks-Group Ukraine

                                

 phone +38 (044) 592-85-23

 

  ks-ico  +38 (098) 085-85-23

 

  mts-ico  +38 (095) 056-50-95

mail-ico office@uks-group.com.ua

 

mts-ico +38 (093) 058-41-13

 

viber-ico +38 (098) 085-85-23

   

block

Послуги

Монтаж труб, трубопровідної та запірно-регулюючої арматури


Команда UKS-GROUP UKRAINE  здійснює роботи по монтажу внутрішніх і зовнішніх мереж, сервісне гарантійне та постгарантійне обслуговування запірно-регулюючої, трубопровідної арматури, фасонних елементів та частин трубопроводів для інженерних мереж нафтогазової, хімічної, харчової та інших галузей  промисловості.

Наша місія:

Служіння суспільству шляхом внесення вагомого вкладу у відновлення і розвиток інфраструктури та комунікацій. Купуючи продукцію у нас, Ви підтримуєте як грошовий обіг всередині власної громади, так і добробут співгромадян, а не бенефіціарів транснаціональних корпорацій.
Синергія з нами дозволяє Вам розвиватися і одночасно привносити помітний внесок у розвиток економіки країни і процвітання народу.
Разом ми здатні на більше!

Чому варто з нами співпрацювати?

Наші конкурентні переваги:
- ми виробники та ексклюзивні постачальники високоякісної продукції конкурентоспроможних брендів;
- закріплюємо за кожним клієнтом і партнером істотну прогресивно зростаючу персональну знижку;
- маючи в наявності мережу складів і власний транспорт, ми використовуємо власний потенціал управління матеріальними потоками в процесі постачання і можливості здійснення оптово-роздрібних поставок по світу у найкоротші терміни;
- надаємо можливість вивчати специфікацію продукції і здійснювати закупівлі за актуальними роздрібними цінами в режимі онлайн;
- беремо участь в електронній системі державних закупівель на авторизованих електронних майданчиках;
- здійснюємо підбір декількох варіантів необхідного обладнання в залежності від умов і вимог;
- можливість постачання рідкісних і виготовлення унікальних виробів;
- для корпоративних клієнтів існує спосіб погашення заборгованості з відстрочкою платежу;
- весь асортимент продукції проходить детальний контроль якості в процесі виробництва, сертифікується і відповідає високим стандартам ISO, DIN, ГОСТ, EN, ТУ;
- пропонуємо безкоштовні консультації наших висококваліфікованих спеціалістів;
- надаємо гарантію на весь асортимент продукції.

Резюме 

На даний момент на ринку запірної, трубопровідної арматури і частин трубопроводів ми займаємо лідируючі позиції за рахунок широкого асортименту, безпрецедентного співвідношення ціна-якість, відмінних умов співпраці і дбайливого підходу до кожного клієнта. 

Наша команда, у співпраці з респектабельними торговими марками, має можливість поставити на ринок все типорозміри трубопровідної арматури і фасонних деталей. 

Асортимент, що поставляється нашою компанією, постійно розширюється, а специфікація товарів вдосконалюється виходячи з технологічних трендів, сучасних стандартів і бажань споживачів. 

Уже після першого замовлення і установки нашої продукції переважна більшість задоволених замовників по достоїнству оцінюють сукупність позитивних факторів і стають нашими постійними клієнтами.


Довірте нам вирішення питань і Ви обов'язково будете задоволені!